• stopgrzybicy

    stopgrzybicy
  • Informacja

    Odpowiednie leczenie grzybicy powinno odbywać się tylko naturalnymi preparatami. Wszelkie leki i antybiotyki uszkadzają naszą florę i pogarszają stan zdrowia. Powtarzane takie kuracje parokrotnie powodują, że grzybica się nasila. My proponujemy sprawdzone preparaty Calivita, które wyleczyły już parę tysięcy osób z grzybicy!

    Leczenie grzybicy

Pamiętaj o tym, że w walce z grzybicą, naturalna kuracja musi być stosowana zawsze od środka.  Tak na prawdę grzybica różnego rodzaju, w praktyce zawsze zaczyna się od jelita, gdyż tam jest najlepsze miejsce do jej rozwoju, a więc my też musimy uderzyć prosto w jelito, w jej „Serce”.

Przebieg kuracji oraz dawkowanie suplementów uzależnione jest od przebiegu grzybicy jelit, od długości jej trwania oraz objawów, a także od wieku chorego.

Bazowymi i najważniejszymi produktami przy walce z grzybicą jelita są:

  • Paraprtox – broń przeciwko atakującym organizm wirusom, bakteriom i grzybom. Zawarte w nim zioła skutecznie usuwają nieproszonych gości. Jest to kluczowy produkt w walce z grzybami.  3 razy dziennie po 2 tabletki. Stosujemy rano i na wieczór przed posiłkiem, a w południe po posiłku.

  • Garlic Caps – czosnek z natką pietruszki, który jest prebiotykiem. Stwarza korzystne warunki do rozwoju naszej naturalnej flory bakteryjnej.  Stosowany od wieków jako wróg grzybów, bakterii i wirusów. Stosujemy 2 razy na noc, gdyż grzyby uaktywniają się w nocy.
  • Ac-Zymes – przyjazna flora bakteryjna, niezbędna przy walce z grzybami, utrudnia rozwój i rozmnażanie grzybów. Stosujemy 3 razy dziennie po 2 tabletki przed posiłkiem.

 

Zestaw tych trzech opisanych preparatów dostępny jest poniżej (wystarczy kliknąć w obrazek)

grzybicajelit